top of page
Dalia Anužytė
Dalia Anuzyte Dali studio.jpg

MANO vardas Dalia, gimiau ir užaugau Klaipėdos mieste. Nuo mažų dienų, kiek save pamenu, buvau linkusi į dailę, didelį dėmesį skirdavau estetikai bei mane supančiam grožiui to net nesuvokdama. Turbūt dėl to ir pasirinkau grožio bei estetikos sritį, kad galėčiau save realizuoti ir kurti grožį kartu su Jumis.

ESU už kasdienį natūralų grožį. Kažko apgauti, perdėtai išryškinti nematau prasmės. Kuo natūraliau klientas atrodo, tuo man yra gražiau.

 

NATŪRALUS grožis yra prabanga, tai yra individualumas ir nepaprastas paprastumas...

DALIA
Anužytė

DALI studio savininkė

Permanento meistrė,

estetinės kosmetologijos specialistė

DARBO PATIRTIS

2003 – 2017 dirbau tarptautinėse farmacijos kompanijose BEAUFOUR IPSEN ir ELLI LILLY, šios kompanijos yra lyderės tarptautinėje rinkoje, laikosi pačių aukščiausių standartų pasaulio sveikatos srityje.

Šios kompanijos kelia labai aukštus standartus ne tik produktų kokybei bet ir personalui, nuolat keliant kompetencijas, bei kvalifikaciją. Dirbau dermatologijos, gastroenterologijos, endokrinologijos srityse. Dirbdama 14 metų su aukšto profilio gydytojais sukaupiau didelį žinių bagažą, kas praverčia dirbant kosmetologijoje.

NUO 2018 CUTI-CUTI spa centro permanentinio makiažo meistrė. 

Dalyvavau įvairiuose individualiuose, bei tarptautiniuose mokymuose. Didžiają savo praktikos dalį atlikau dirbdama Londone.

NUO 2021 permanento meistrė, estetinės kosmetologijos specialistė, DALI studio savininkė

MOKSLINIO ir PEDAGOGINIO

darbo  PATIRTIS

NUO 2019 nepriklausoma lektorė, pranešėja;

„GEMOLOGY“ kosmetikos produktų trenerė, skaitau paskaitas kosmetikams, kosmetologams, masažistams.

SKAITAU teminius pranešimus Vilniaus kolegijos studentams , Vytautas SPA, Vilnius Grand Resort, Amsterdam grožio specialistams; konferencijų “Kodėl mūsų odai būtini peptidai ir mineralai” pranešėja.

VISUOMENINĖ veikla: 

Projekto „Mineralų nauda“ – apie tinkamos odos priežiūros bei optimalios mitybos įtaką odos būklei. Paskaitos bei šviečiamieji projektai plačiajai visuomenei apie odą bei tinkamą jos priežiūrą esant skirtingoms odos būklėms.   

NUO 2023 THESERA praktinių mokymų trenerė Lietuvoje, skaitau paskaitas kosmetikams bei kosmetologams.

DIPLOMAI

NUOLATOS keliu savo kvalifikaciją. Tobulėju pas pačius geriausius meistrus praktiniuose mokymuose ir įvairiuose konferencijose, nes tik nesustojant ir gilinant savo žinias galima pasiekti pačių geriausių rezultatų

2018 Antakių dizaino ir dažymo su henna kursai

2018-2020 VŠĮ „ELYZA“ kosmetikės ir grožio estetikės tarptautinis aukščiausios kvalifikacijos specialistės diplomas

2019 KOBIDO masažo specialistės diplomas

2019-2021 ISPADO akademijos grožio ir estetikos centro, estetinės kosmetologijos procedūrų specialistė.

>>>

REZERVUOKITE LAIKĄ

LAURA
bottom of page