top of page
Dalia Anužytė
DSC_8485_kk.jpg

MANO vardas Dalia, gimiau ir užaugau Klaipėdos mieste. Nuo mažų dienų, kiek save pamenu, buvau linkusi į dailę, didelį dėmesį skirdavau estetikai bei mane supančiam grožiui to net nesuvokdama. Turbūt dėl to ir pasirinkau grožio bei estetikos sritį, kad galėčiau save realizuoti ir kurti grožį kartu su Jumis.

ESU už kasdienį natūralų grožį. Kažko apgauti, perdėtai išryškinti nematau prasmės. Kuo natūraliau klientas atrodo, tuo man yra gražiau.

 

NATŪRALUS grožis yra prabanga, tai yra individualumas ir nepaprastas paprastumas...

DALIA

 Anužytė

DALI studio savininkė

Permanento meistrė,

estetinės kosmetologijos specialistė

DARBO PATIRTIS

2003 – 2017 dirbau tarptautinėse farmacijos kompanijose BEAUFOUR IPSEN ir ELLI LILLY, šios kompanijos yra lyderės tarptautinėje rinkoje, laikosi pačių aukščiausių standartų pasaulio sveikatos srityje.

Šios kompanijos kelia labai aukštus standartus ne tik produktų kokybei bet ir personalui, nuolat keliant kompetencijas, bei kvalifikaciją. Dirbau dermatologijos, gastroenterologijos, endokrinologijos srityse. Dirbdama 14 metų su aukšto profilio gydytojais sukaupiau didelį žinių bagažą, kas praverčia dirbant kosmetologijoje.

NUO 2018 CUTI-CUTI spa centro permanentinio makiažo meistrė. 

Dalyvavau įvairiuose individualiuose, bei tarptautiniuose mokymuose. Didžiają savo praktikos dalį atlikau dirbdama Londone.

NUO 2021 permanento meistrė, estetinės kosmetologijos specialistė, DALI studio savininkė

MOKSLINIO ir PEDAGOGINIO

darbo  PATIRTIS

NUO 2019 nepriklausoma lektorė, pranešėja;

„GEMOLOGY“ kosmetikos produktų trenerė, skaitau paskaitas kosmetikams, kosmetologams, masažistams.

SKAITAU teminius pranešimus Vilniaus kolegijos studentams , Vytautas SPA, Vilnius Grand Resort, Amsterdam grožio specialistams; konferencijų “Kodėl mūsų odai būtini peptidai ir mineralai” pranešėja.

VISUOMENINĖ veikla: 

Projekto „Mineralų nauda“ – apie tinkamos odos priežiūros bei optimalios mitybos įtaką odos būklei. Paskaitos bei šviečiamieji projektai plačiajai visuomenei apie odą bei tinkamą jos priežiūrą esant skirtingoms odos būklėms.   

DIPLOMAI

NUOLATOS keliu savo kvalifikaciją. Tobulėju pas pačius geriausius meistrus praktiniuose mokymuose ir įvairiuose konferencijose, nes tik nesustojant ir gilinant savo žinias galima pasiekti pačių geriausių rezultatų

2018 Antakių dizaino ir dažymo su henna kursai

2018-2020 VŠĮ „ELYZA“ kosmetikės ir grožio estetikės tarptautinis aukščiausios kvalifikacijos specialistės diplomas

2019 KOBIDO masažo specialistės diplomas

2019-2021 ISPADO akademijos grožio ir estetikos centro, estetinės kosmetologijos procedūrų specialistė.

 

>>>

REZERVUOKITE LAIKĄ

LAURA

LAURA

 Natsheh

Veido masažo terapeutė

Dali_Laura_masazai.jpg

AŠ – Laura, Dali Studijoje esu atsakinga už ramiąją Jūsų grožio ritualų pusę. Esu čia tam, kad atėję pajustumėte visišką ramybę, atsipalaidavimą ir ilgainiui pamatytumėte tikrąjį savo veido švytėjimą, sklindantį iš vidaus. 

BŪNA, ateina diena, kai vaizdas veidrodyje staiga ima erzinti. Iš pradžių neina suprasti kas tiksliai erzina, kažkas ne taip. Kažkas ne taip, kaip buvo vakar. Kai nepadeda tik išsimiegoti ar gerti daugiau vandens, kai žiūrite į save ir nebematote savo grožio, sielos spindesio, nes akis užkliūva už pilkos odos, nusileidusių lūpų kampučių ir pavargusio veido, nors visai nesijaučiate liūdna. Tada ateina noras ieškoti, kažką daryti, keisti, bet drastiškų priemonių dar nesinori. Jų ir nereikia. Kviečiu ateiti pas mane, veido masažui. Pasitikrinti, ar jis – Jums.

MANO KELIAS

ESU veido masažo terapeutė ir dabar jau neįsivaizduoju savęs kitur. Mano istorija, kitokia nei daugelio grožio specialistų, kurie nuo mažens žinojo, kuo bus. Aš nežinojau, nors visada jutau nenumaldomą trauką išmokti kurti savo rankomis. 15 metų gyvenau Vidurio Rytuose; po keletą metų Bahreine, Jordanijoje, Omano Sultonate, bet daugiausia – Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Dirbau komunikacijos ir reklamos sferoje, daug rašiau, pasiekiau, mylėjau savo darbą, bet jausmas, kad mano vieta kitur – neapleido. Gyvenimas visada viską sudėlioja taip, kaip mums geriausia. Antrosios dukters gimimo metu, patyriau baisių išgyvenimų, sunkias komplikacijas operacijos metu ir po to sekusią psichologinę traumą, kuri mane ir atvedė į prisilietimo pasaulį.

 

GRĮŽAU gyventi į Lietuvą, kad galėčiau būti miške – kiekvieną dieną. Tik miškas mane išgydė. Ėmiau domėtis aromaterapija, prisilietimo terapija, į kūną orientuota psichoterapija, veido masažo poveikiu nervų sistemai. Studijavau klinikinę aromaterapiją Niujorko aromatinių studijų institute, vėliau – veido terapiją Gua Sha, Los Andžele. Skirtingų veido masažo technikų mokiausi ISPADO akademijoje bei Maskvoje. 

DALI Studijoje atlieku įvairias veido SPA terapijas su prancūziška tauriųjų mineralų kosmetika Gemology: KOBIDO (Japonišką terapinį veido masažą), švelnų detoksikuojantį hemolimfodrenažinį veido masažą, klasikinį veido masažą bei Gua Sha Lift veido ritualą, kuris stangrina, liftinguoja, skaistina bei gerina nuotaiką. Vien rašydama apie tai, šypsausi. Nes myliu savo darbą, kiekvieną atėjusį priimu, kaip dovaną ir esu dėkinga už galimybę prisiliesti ne tik prie Jūsų odos, bet ir prie sielos.

DIPLOMAI

- Filologijos bakalauras, Anglų k. 2009, VDU

- Japoniškas terapinis veido masažas 1-2 lygis 2018

- ISPADO Veido anatomija, fiziologija. Senėjimo ypatumai 2019

- ISPADO Veido Gua Sha profesionalams 2019 Green Beauty Academy, Niujorkas

- Klinikinė aromaterapija odai, School for Aromatic Studies, Niujorkas

- Galvos ir rankų masažas 2019 ISPADO

- Refleksoterapija (pėdų masažas) 2019 ISPADO

- Miofascialinis veido ir galvos masažas 2019 Tatjana Šubina, Maskva

- Klasikinis veido masažas (Veido masažo specialisto programa) 2020 ISPADO

- Hemolimfodrenažinis veido masažas (Veido masažo specialisto programa) 2020 ISPADO

- SPA aptarnavimas 2020 ISPADO

- Gemology demakiažo protokolai 2020 ISPADO

DARBO PATIRTIS

Nuo 2010, Komunikacijos projektų koordinatorė, Mercedes Benz, Muskatas, Omanas

Nuo 2014, Skaitmeninės rinkodaros specialistė, RainCloud Marketing, Amanas, Jordanija

 

Nuo 2018, Veido masažo terapeutė, Satori SPA, Dubajus, JAE

REZERVUOKITE LAIKĄ

bottom of page