top of page

BŪNA, ateina diena, kai vaizdas veidrodyje staiga ima erzinti. Iš pradžių neina suprasti kas tiksliai erzina, kažkas ne taip. Kažkas ne taip, kaip buvo vakar. Kai nepadeda tik išsimiegoti ar gerti daugiau vandens, kai žiūrite į save ir nebematote savo grožio, sielos spindesio, nes akis užkliūva už pilkos odos, nusileidusių lūpų kampučių ir pavargusio veido, nors visai nesijaučiate liūdna. Tada ateina noras ieškoti, kažką daryti, keisti, bet drastiškų priemonių dar nesinori. Jų ir nereikia. Kviečiu ateiti pas mane, veido masažui. Pasitikrinti, ar jis – Jums. 

Laura Natsheh

GUA SHA

LIFT

GUA SHA - tai unikali Senovės Kinijos veido priežiūros technika, kurios metu naudojamas plokščias ir švelnus Imperatorės akmuo. Veido Gua Sha dramatiškai pakelia, formuoja veido ovalą, stangrina odą ir aktyvina limfos tekėjimą veidui suteikdama spindesio ir švytėjimo. Potyriai Gua Sha masažo metu yra su niekuo nesulyginami - nes nėra geresnio jausmo, nei jausti, kaip įtampa apink akis, tarp antakių, po skruostikauliais ir visame veide - tirpsta ir traukiasi. Kuo mažiau įtampos veido raumenyne - tuo švelnesni, jaunatviškesni atrodo veido bruožai. 

MODERNUS RITUALAS VEIDO SKAISTINIMUI IR LIFTINGUI
Gua SHA
Dali_guasha.jpg

Kokias veido problemas sprendžia GUA SHA

SENSTANTI, stangrumą praradusi oda, užsikimšusios poros, patinimai, skysčių kaupimasis veide, kuris ilgainiui deformuoja veido ovalą. Gua Sha padeda atlaisvinti veido fascijas (jungiamojo audinio plėvelę), kurių įtampa dėl chroniško streso veide formuoja raukšles.

GUA SHA išjudina {qi] energiją tekančią subtiliais energetiniais kanalais, meridianais, padeda esant chroniškam kaklo skausmui ir uždegimui. Taip pat ypač tinka esant kuperozinei (nuolat paraudusiai) odai, nes stiprina kapiliarų sieneles.  

RITUALO EIGA

PRIEŠ veido masažą su Imperatorės akmeniu, oda nuvaloma pagal vieną iš ypatingų tekstūrų ir kvapų Gemology kosmetikos protokolų. 

JŪSŲ patirtis prasidės nuo veido prausimo, toliau oda šveičiama mėlynojo gintaro šveitikliu, kuris turi šveičiamąjį, drėkinamąjį, raminantį ir antioksidacinį poveikį odai. Naudojant šį šveitiklį odai suteikiamas jaunatviškas skaistumas ir spindesys. Po šveitimo, į odą įsodinamas prabangus Gemology losjonas. Tai esminis žingsnis ruošiant odą Gua Sha ritualui - tonikas aktyvuoja odą, skatina limfos tekėjimą, drėkina bei didina Gua Sha masažo poveikį. 

VEIDAS, kaklas bei dekoltė padengiam raminančiu peridoto aliejumi, kuris maitina, drėkina ir atpalaiduoja veido odą. Skatina kolageno sintezę, stangrina ir tonizuoja. Gua Sha ritualas baigiamas alginatine kauke, kuri giliai drėkina, ramina bei skaistina odą. Pagal individualų odos poreikį įmasažuojamas Gemology serumas, paakių bei veido kremas. 

Natural Beauty

* norint pasiekti maksimalius rezultatus rekomenduojama Gua Sha ritualą kartoti reguliariai, arba pagal galimybes, prieš vestuves, ypatingas progas, dienas, kai norisi švytėti iš vidaus. 

** Demakijažo protokolui naudojama GEMOLOGY kosmetika. www.gemology.lt

*** Veido masažą galite praturtinti alginatine veido kauke terapijos pabaigoje (1.15 val + 15 min (+10 EUR); tuo metu atliekamas rankų masažas).

POJŪČIAI RITUALO METU

1 val 15 min (Kai ritualo pabaigoje ant veido papildomai liejama alginatinė kaukė - procedūra ilgėja iki 1 val 30 min.)

REZULTATAS PO GUA SHA

GALIMA tikėtis visapusiškai skaistesnės, šviesesnės odos, tarsi ji būtų apšviesta iš vidaus. Šis efektas pasiekiamas ne vien dėl suaktyvintos kraujo cirkuliacijos audiniuose, tačiau ir dėl aktyviųjų taškų veide, kurie švelniai veikiami akupresūros būdu. Dėl to Gua Sha gerina nuotaiką ir bendrą savijautą.

PATIRIAMAS visiškas atsipalaidavimas, kurio metu jaučiamas švelnus vėsinantis, į ramią palaimą gramzdinantis, Imperatorės akmens prisilietimas limfos tekėjimo kryptimis. 

TRUKMĖ

KAINOS

GUA SHA LIFT veido masažas  

 75 min 50 €

- su alginatine kauke

90 min 60 €

REZERVUOKITE LAIKĄ

KOBIDO

KOBIDO

JAPONIŠKAS TERAPINIS VEIDO MASAŽAS

TAI unikali veido masažo terapija, kurios metu veikiamas visas žmogaus kūnas, fiziniai, emociniai bei dvasiniai jo aspektai. 

Technikos naudojamos Kobido ritualo metu:

Osteopatinės

Neurosedatyvinės

Limfodrenažinės

Miofascialinės 

Į kūną orientuotos psichoterapijos

Vibracinės

Shiatsu

JAPONIŠKA MASAŽO TERAPIJA VEIDO JAUNYSTEI IŠSAUGOTI
Dali_masazai_1_edited.png

 • Fiziologinis

 • Pagerina odos stangrumą bei elastingumą

 • Natūraliai pakelia veidą (veido liftingas)

 • Atpalaiduoja veido raumenų įtampą

 • Padidina veido skaistumą

 • Atkuria drėgmės pusiausvyrą odoje

 • Detoksikuoja (šalina toksinus ir šlakus)

 • Psichoemocinis

 • Atpalaiduoja

 • Pagerina nuotaiką

 • Šalina įtampą

 • Gerina bendrą savijautą

 • Energetinis - refleksoterapinis

 • Subalansuoja energijos {qi} tekėjimą

 • Veikia vidaus organų funkcijas per veido refleksogenines zonas

KOBIDO MASAŽO POVEIKIS

75 min 35 eur

90 min 45 eur

POJŪČIAI MASAŽO METU

TAI veido masažas, kurį itin įdomu patirti: jis malonus, atpalaiduojantis, tačiau nemonotoniškas ir nenuobodus. Masažo metu technikos rafinuotai persipina, sklandžiai pereina nuo lėtų į greitas, keičiasi jų gylis, atsižvelgiant į būtinybę ir masažuojamą zoną. Masažo tikslas nėra vien tik veido liftingas, tai yra pilnatvės pojūčio klientui suteikimas, panardinant jį į nenusakomos ramybės būseną. 

GALITE tikėtis patirti visišką atsipalaidavimą - masažo metu jaučiamas švelnus vėsinantis, į ramią palaimą gramzdinantis, Imperatorės akmens prisilietimas limfos tekėjimo kryptimis. 

TRUKMĖ

1 val 15 min (Kai ritualo pabaigoje ant veido papildomai liejama alginatinė kaukė - procedūra ilgėja iki 1 val 30 min.)

* norint pasiekti maksimalius rezultatus rekomenduojama Gua Sha ritualą kartoti reguliariai, arba pagal galimybes, prieš vestuves, ypatingas progas, dienas, kai norisi švytėti iš vidaus. 

** Demakiažo protokolui naudojama GEMOLOGY kosmetika. www.gemology.lt

*** Veido masažą galite praturtinti alginatine veido kauke terapijos pabaigoje (1.15 val + 15 min (+10 EUR); tuo metu atliekamas rankų masažas).

REZULTATAS PO KOBIDO

GALIMA tikėtis visapusiškai skaistesnės, šviesesnės odos, tarsi ji būtų apšviesta iš vidaus. Šis efektas pasiekiamas ne vien dėl suaktyvintos kraujo cirkuliacijos audiniuose, tačiau ir dėl aktyviųjų taškų veide, kurie švelniai veikiami akupresūros būdu. Dėl to Gua Sha gerina nuotaiką ir bendrą savijautą.

Dali_masazai_1.jpg

KAINOS

Japoniškas terapinis veido masažas KOBIDO

75 min 50 €

-su alginatine kauke 

90 min 60 €

REZERVUOKITE LAIKĄ

LIMFO

VEIDO MASAŽAS

Hemolimfodrenažinis

HEMOlimfodrenažinis veido masažas – pats švelniausias, universaliausias, labiausiai detoksikuojantis. Tai subtili, bet galinga technika, kurią ištobulino Gyd. Emilie Vodder. Šis masažas veikia kraujagyslių sistemą, limfinę sistemą bei audinių skysčius. Nuo mūsų organizmo skystos terpės kokybės priklauso organizmo sveikata, taip pat ir veido būklė. 

ŠVELNUS, BET GALINGAS, LABIAUSIAI DETOKSIFIKUOJANTIS
VEIDO MASAŽAS

Dali_masazai_4.jpg

1 val 15 min (Kai masažo pabaigoje ant veido papildomai liejama alginatinė kaukė - procedūra ilgėja iki 1 val 30 min.)

TRUKMĖ

KAM SKIRTAS

HEMOlimfodrenažinis veido masažas tinka abosliučiai visiems. Tai – geriausia profilaktika prieš veido senėjimą. Sudarinėdama individualias veido masažo programas, rekomenduoju įtraukti ir limfodrenažą tokiu principu – 5 KOBIDO masažai, 6 – asis – hemolimfodrenažas. Šį masažą galima daryti jau 2-3 dieną po veido plastinių operacijų, įskaitant ir blefaroplastiką. Hemolimfodrenažinis masažas taip pat gali būti atliekamas mėnesį iki planuojamų injekcinių procedūrų: hialurono užpildų, filerių bei botokso.

 

ŠĮ masažą galimą daryti ir po botokso injekcijų, taip pagerinsime odos kokybę, o botoksas nuo limfodrenažo tikrai „neišsivaikščios“. Tinkamas ir į raudonį linkusiai, kuperozinei odai, kai matomi išsiplėtę kapiliarai. 

IDEALIAME pasaulyje mūsų limfinė sistema pašalintų susidariusias toksiškas medžiagas, kad oda būtų graži, o mes – sveiki. Nes tik tekantis vanduo – tyras ir švarus. Deja, dėl judėjimo stokos, dehidratacijos, nepilnavertės mitybos, fascijų įtampos, emocinių blokų, paviršinio kvėpavimo, raumenų įtampos, toksinų aplinkoje ir kosmetikoje – limfa neatlieka savo darbo tinkamai. 

TAI, ko limfa neišvalo – kaupiasi po oda. Dėl to rytais, o vėliau ir ne tik rytais – veidas ir paakiai būna patinę, pabrinkę, formuojasi raukšlės, aknė, inkštirai, miliumai, dėmės odoje, tamsėja paakiai, žemyn slenka visas veido ovalas. 

POJŪČIAI MASAŽO METU

ŠIS masažas ypač švelnus, raminantis, gali pasirodyti – monotoniškas. Hemolimfodrenažinio masažo technika pasižymi subtiliais, banguojančiais judesiais, su vos juntamu spaudimu, limfos tekėjimo kryptimis. Limfa teka labai arti odos, todėl prisilietimas – švelnus.

 

TAČIAU nereikėtų apsigauti galvojant, kad švelnus masažas neturi tokio poveikio, kaip intensyvesni masažai, kurių metu judesiai stimuliuoja ir tonizuoja taip, kad pasikeičia veido spalva ir masažas tikrai „jaučiamas“.Švelnus prisilietimas turi daugiau galios nei iš pradžių atrodo. Hemolimfodrenažinio veido masažo metu atkartojamas natūralus limfos tekėjimas, todėl tai yra greičiausias būdas padėti organizmui. 

* norint pasiekti maksimalius rezultatus rekomenduojama masažą kartoti reguliariai.

(Pvz. 5 Japoniško terapinio veido masažai (KOBIDO), 6 – asis hemolimfodrenažinis veido masažas).

** Demakijažo protokolui naudojama GEMOLOGY kosmetika. www.gemology.lt

*** Veido masažą galite praturtinti alginatine veido kauke terapijos pabaigoje (1.15 val + 15 min (+10 EUR); tuo metu atliekamas rankų masažas)

KAINOS

Hemolimfodrenažinis veido masažas

75 min 50 €

- su alginatine kauke

90 min 60 €

REZERVUOKITE LAIKĄ

Klasikinis

Klasikinis

VEIDO MASAŽAS

KLASIKINIS veido masažas yra efektyvus būdas išlaikyti sveiką, jaunatvišką veido išvaizdą. Tai natūrali alternatyva toms moterims, kurios ieško paprastumo ir holistinio kelio į grožį. Veido masažas daro teigiamą poveikį nervų sistemai, kraujotakos ir limfinei sistemai bei raumenų sistemai. 

ŠVELNI, EFEKTYVI ALTERNATYVA INJEKCINĖMS PROCEDŪROMS 

POJŪČIAI MASAŽO METU

MASAŽO metu veikiami ir poodiniai audiniai, nervai ir raumenys, taigi jaučiamas ne tik odos, bet ir bendras organizmo atsipalaidavimas, gerėja nuotaika ir savijauta. Masažo pabaigoje yra masažuojama galva, tai ypač maloni masažo dalis. Dėl skalpo masažo gerėja galvos srities kraujotaka, turintiems plaukų slinkimo problemų ilgainiui tai paskatina plaukų augimą, galvos odos sluoksnių atsinaujinimą, atpalaiduojamas įsitempęs skalpas, dažnai nugrimztama į gilią ramybės būseną, kartais užmiegama. 

Dali_masazai_2.jpg

KAM SKIRTAS

KLASIKINIS veido masažas rekomenduojamas esant pilkai veido odai, sausai pleiskanojančiai odai, padidėjus odos riebumui, sumažėjusiam veido odos ir raumenų tonusui, riebalinio sluoksnio pasmakrėje mažinimui bei profilaktiškai priešlaikiniam odos senėjimui lėtinti. 

 

ŠIS masažas gali būti individualizuojamas, kai daugiausia dėmesio skiriama toms vietoms, kurioms labiausiai trūksta priežiūros. Masažo metu yra masažuojamas veidas, galvos, kaklo bei dekoltė sritys. 

 

TINKA bet kokio amžiaus odai ir visiems odos tipams. Klasikinis masažas tinka moterims ir vyrams, įvairiais gyvenimo tarpsniais, nes veikia tiek prevenciškai (užkerta kelią odos senėjimui), tiek ir jau matomus odos senėjimo požymius (negyvybinga odos spalva, mimikos raukšlės, odos tonuso ir elastingumo sumažėjimas). 

1 val (Kai masažo pabaigoje ant veido papildomai liejama alginatinė kaukė - procedūra ilgėja iki 1 val 15 min.)

TRUKMĖ

* norint pasiekti maksimalius rezultatus rekomenduojama masažą kartoti reguliariai. (Kursas: 1 kartą metuose, 7-10 masažų, 1 k. per savaitę + 1k. per mėnesį rezultatams palaikyti, arba pagal galimybes).

** Demakijažo protokolui naudojama GEMOLOGY kosmetika. www.gemology.lt

*** Veido masažą galite praturtinti alginatine veido kauke terapijos pabaigoje (1 val. + 15 min (+10 EUR); tuo metu atliekamas rankų masažas).

KAINOS

Klasikinis veido masažas

75 min 45 €

- su alginatine kauke

90 min 55 €

REZERVUOKITE LAIKĄ

GALVOS masazas

Galvos Masažas

GALVOS masažas - itin maloni, raminanti procedūra. Atstato vidinę pusiausvyrą, suteikia gilų atsipalaidavimą.  Masažo metu derinamos įvairios technikos, shiatsu, akupresūra. Masažas apima kaklą, pečius, bei skalpą.

PAGRINDINIS galvos masažo tikslas – gerinti kraujo cirkuliaciją galvos odoje, taip skatinant plaukų augimą. Kitas tikslas – atpalaiduoti įtemptą skalpą, nes įsitempęs skalpas turi tiesioginės įtakos kaktos raukšlėms bei visai veido būklei. 

VISŲ MASAŽŲ DESERTAS - GREIČIAUSIAS BŪDAS PAILSĖTI SKUBANTIEMS
Dali_masazai_3.jpg

KAM SKIRTAS

ŠIĄ SPA procedūrą labiausiai mėgsta vyrai. Tačiau galvos masažas yra naudingas beveik visiems, nerekomenduojamas tik itin retais atvejais. (Kraujotakos sutrikimai, aneurizma, galvos trauma).

 

DAUGELIS iš mūsų turi polinkį psichologinį stresą išgyventi fiziologiniame lygmenyje.  Šio masažo metu, taikant taškinio masažo judesius, šalinama įtampa, dėl kurios atsiranda lėtiniai galvos skausmai. Pagerinama kraujo apytaka odoje ir galvos raumenyse, pagerėja miego kokybė, darbingumas.

GALVOS masažas yra efektyvus esant plaukų slinkimui, gerina plaukų augimą. 

TRUKMĖ

Galvos masažas yra express procedūra, kuri trunka 30 min. 

POJŪČIAI MASAŽO METU

ŠIS masažas itin malonus, švelnus, raminantis. Prieš masažą, naudojamas vėsinantis laukinių rozmarinų hidrolatas. Tai vertinga tradicinė priemonė padedanti stabdyti plaukų slinkimą, skatinanti plaukų augimą ir esant pleiskanoms. Rozmarinų hidrolatas minkština, drėkina ir saugo galvos odą. Jis rekomenduojamas tiems, kam trūksta energijos, sunku susikaupti, įsiminti. Šio masažo metu atsipalaiduoja ne tik įsitempę galvos raumenys, bet ir visas kūnas. Gerėja psichoemocinė būsena. Po masažo jaučiamas bendras lengvumas, didėja koncentracija, gerėja nuotaika. 

KAINOS

Galvos masažas

30 min 30 €

REZERVUOKITE LAIKĄ

APIE LAURĄ KALBA KLIENTAI:

Savanaudiškai nerašau atsiliepimų, nes radusi išties ypatingus specialistus, nenoriu, kad apie juos sužinotų visi ir tuomet pas juos nebeitų patekti, bet dabar privalau parašyt. Nenoriu, kad Laura išvažiuotų iš Palangos. Noriu visada galėti pas ją ateiti veido masažui.

—  Aistė

LAURA_dali_lores.jpg
Laura Natsheh

Veido masažo terapeutė

APIE MANE

– Laura, Dali Studijoje esu atsakinga už ramiąją Jūsų grožio ritualų pusę. Esu čia tam, kad atėję pajustumėte visišką ramybę, atsipalaidavimą ir ilgainiui pamatytumėte tikrąjį savo veido švytėjimą, sklindantį iš vidaus. 

ESU veido masažo terapeutė ir dabar jau neįsivaizduoju savęs kitur. Mano istorija, kitokia nei daugelio specialistų, kurie nuo mažens žinojo, kuo bus. Aš nežinojau, nors visada jutau nenumaldomą trauką išmokti kurti savo rankomis.

 

15 metų gyvenau Vidurio Rytuose: Bahreine, Jordanijoje, Omane, ilgiausiai - Dubajuje, JAE. Dirbau komunikacijos ir reklamos sferoje, daug rašiau, pasiekiau, mylėjau savo darbą, bet jausmas, kad mano vieta kitur – neapleido. Užtrukau, kol pripažinau sau, jog darbas ofise mano širdies džiaugsmu nepildo. Ėmiau domėtis prisilietimo terapija, į kūną orientuota psichoterapija, veido masažo poveikiu nervų sistemai. Domėjimasis peraugo į studijas klinikinės aromaterapijos 

Niujorko aromatinių studijų institute, vėliau – veido terapijos Gua Sha, Los Andžele. Skirtingų veido masažo technikų mokiausi ISPADO akademijoje bei Maskvoje.

DALI Studijoje atlieku įvairias veido SPA terapijas su prancūziška tauriųjų mineralų kosmetika Gemology: KOBIDO, švelnų detoksikuojantį hemolimfodrenažinį veido masažą, klasikinį veido masažą bei Gua Sha Lift veido ritualą, kuris stangrina, liftinguoja, skaistina bei gerina nuotaiką. Vien rašydama apie tai, šypsausi. Nes myliu savo darbą, kiekvieną atėjusį priimu, kaip dovaną ir esu dėkinga už galimybę prisiliesti ne tik prie Jūsų odos, bet ir prie sielos. 

bottom of page